ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силният вятър в Кърджали прекърши огромен клон на иглолистно дръво в квартал „Възрожденци”, който едва не уби жена. Той се стоварил върху паркиран автомобил в локалното платно на булевард „Христо Ботев”.
препоръчано
„Тъкмо минавах по тротоара, когато дървото падна. Разминах се буквално на сантиметри”, разказа кърджалийка, цитирана от "Родопи24".
Припомняме, че днес и утре в региона е обявен жълт код за гръмотевични бури и дъждове, възможни са и градушки.
свързани новини
Огромен клон рухна върху кола във Варна (СНИМКИ)
8447
на 14.07.2017
Клон смачка кола пред блок в Козлодуй
6777
на 13.06.2017
На косъм! Огромен клон падна в Пловдив
9361
на 15.05.2017
БУРЯ! Огромен клон падна и потроши кола във Варна
12085
на 07.05.2017


