ГОРЕЩО
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Защо летният ни сезон е само два месеца и с какво ни превъзхожда Гърция?
Цветанка Андреева СРИНА министър "Бях точен с парите“ заради внушенията срещу Делян Пеевски: Абсолютен скандал - това е политическа цензура и атака
Вежди Рашидов с ОСТЪР коментар: Радев искаше да помогне на България с "Боташ" - виновни са младите момчета от ПП, които го подведоха
Делегацията на ДПС проведе среща с валията на Бурса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Огромен пожар в рафинерия в Бразилия. Горяха резервоари с гориво близо до пристанище Сантос - най-голямото в Латинска Америка.
препоръчано
Няма жертви, но още е твърде рано да се каже каква е причината за избухването му. Огромни пламъци и гъст черен дим се издигаха високо в небето.
Пожарът е започнал в около 10 часа сутринта местно време. Пожарникарите е трябвало да охлаждат другите резервоари, за да не се подпалят и те. Заради пожара пет кораба, които били на близкото пристанище, се наложило да бъдат преместени.
свързани новини
Един загинал при пожар в склад за горива в Бразилия
9650
на 24.05.2013
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
17794
преди 44 минути
Бюджетната комисия прие Бюджет 2026 на първо четене
4768
преди 1 часа


