ГОРЕЩО
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължава пожарът в труднодостъпната борова гора в района на Ситония, който започна да гори рано тази сутрин, съобщава МИА. Увеличава се броят на пожарните екипи, които са на мястото. В гасенето вече участват 80 пожарникари с 40 коли, 4 пехотни екипа, 4 цистерни и 2 хеликоптера.
препоръчано

Полицията отправя апел към гражданите и шофьорите в Ситония да избягват да се движат в околностите на Сарти, за да се улесни работата на противопожарните служби.

Кметовете и префектите на засегнатите от пожара общини съобщават, че засега няма опасност за населените места, но ако пожарът промени посоката си и е необходимо евакуирането на местните жители, всички държавни механизми са на лице.


Йотова посреща делегации от 12 държави на форум в София
5384
преди 47 минути
Над 3 кг кокаин откри кипърската полиция в Ларнака
10464
преди 9 часа
Мечка нападна туристи в Румъния
8816
преди 19 часа
Президентът на Северна Македония идва в София за среща с Илияна Йотова
9962
на 09.06.2026


