ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Диляна Попова започва снимки за нов български филм. Проектът е историческа драма, която се развива в средата на 40-те години в България.
препоръчано
Актрисата и модел споделя, че е преживяла истински емоционален катарзис, докато се е готвила за кастинга и се е потопила в света на героинята си.
"Затворих се три дни, настройвах цялото си същество в посока - болка, мъка, сълзи, печал… И на кастинга усетих как се гмурнах в нея, как преминах през цялото й същество и избухнах в сълзи… Мисля, че и режисьорът беше много приятно изненадан от видяното", разказва Диляна в интервю за списаниe "Грация".
Екзотичната й фотосесия е реализирана на Малдивите, пише "Мисблуум".
свързани новини
Диляна Попова си кръцна косата
28373
на 24.05.2019
Диляна Попова си търси двойничка
12533
на 24.05.2019
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
7671
преди 10 минути
Поклонението пред DJ Steven е в събота, 13 юни, в столичен храм
10208
преди 8 часа
Задържаха турската топ aктриса Берен Саат и още 21 звезди от шоубизнеса
42902
преди 11 часа


