ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Организацията за икономическо сътрудничество и развитие (ОИСР) намали прогнозите си за световната икономика, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Организацията очаква през 2015 година световната икономика да възлезе на 3% вместо прогнозираните през юни 3,1%. За следващата година очакванията бяха намалени от 3,8% на 3,6%.
Според ОИСР икономическото възстановяване в развитите страни е добро, но в развиващите се страни перспективите продължават да се влошават.
препоръчано


