BG EN

Около 20 души участваха в протеста в Смолян

Инциденти

Около 20 души участваха в протеста в Смолян

3319
на 23.07.2013
Около 20 души участваха в протеста в Смолян
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 20 души за трета поредна вечер излязоха на мълчалив протест пред паетника на Христо Ботев на Стария център в Смолян, предаде репортер "Фокус". Групата протестиращи се обявиха срещу управлението на правителството на Пламен Орешарски и назначенията му в Смолян. Развяваше се българският трибагреник, имаше и няколко плакати с проправителствени лозунги.

препоръчано

Един от участниците в протеста, Анастас Коджебашев заяви, че протестът в Смолян с всеки изминал ден набира сила и че протестът ще продължава да бъде мирен, както и че ще преустановят мълчаливата практика едва след като протестиращите се увеличат до 50 души.

Групата от около 20 души протестиращи тръгна от паметника на Христо Ботев към бившето кино, но на първите няколко метра се спряха, за да говорят с охраняващите протеста четирима полицаи. Протестът тази вечер в Смолян бе в рамките на около 30 минути на най-оживеното място в града, заявката е утре след 18.00 часа отново протестиращите да излязат на улицата.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК