ГОРЕЩО
ТЕЖКИ ВЪПРОСИ към МВР министъра: Пил ли е на една маса с Пепи Еврото и компрометираната европрокурорка Теодора Георгиева
Бай Рибан с тежки клетви по адрес на Христанов: Гръм да го убие, голям лъжец излезе!
ГОРЕЩО В ПИК! Гошо Боеца на спявка в МВР - обсъжда преврата срещу Сарафов
Свикват извънредно заседание на парламента - ще изслушват МВР министъра заради кадровите промени по скандала "Петрохан"
Слави Трифонов в БУРНО ОБРЪЩЕНИЕ към Йотова: Гюров се прави на премиер и обикаля света, но вината е Ваша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 25-30% от кримските татари са гласували в подкрепа на присъединяването на Крим към Русия, заяви първият вицепремиер на републиката Рустам Темиргалиев, цитиран от РИА Новости.
препоръчано
„По предварителни данни, около 25-30% от кримските татари са дали гласа си за влизането на Крим в пределите на Русия. Тези данни не могат да бъдат потвърдени изцяло, защото няма методика, която да определи как една или друга етническа група е гласувала на референдума”, поясни Темиргалиев.
Сърбия си осигури газ от Русия за още 3 месеца
6781
преди 7 часа
Два дрона от руско-украинския фронт влетяха във Финландия
12350
преди 21 часа


