ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От полунощ Турция спря да пропуска на нейна територия чужди коли и автобуси, включително и от България. Ще вървят само камионите. Мерките се взимат във връзка с чувствителното повишение на заболелите от коронавирус в страната.
препоръчано
Още един турски гражданин е починал от заразата, с което починалите от вчера насам станаха двама. Броят на заразените с новия вирус в Турция се е увеличил двойно за денонощие.
191 са потвърдените случаите на заразени с COVID-19. Турските власти определиха положението като тревожно и призоваха хората да спазват стриктно наложените мерки.
Гърция е в червена тревога заради силна буря
1856
преди 8 минути
Бангладеш ще купува бойни хеликоптери от Турция
7492
преди 22 часа
Земетресение разлюля Пелопонес
6586
на 20.01.2026
Най-студената сутрин за последните 60 години е регистрирана в Румъния
17260
на 19.01.2026


