ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
САМО В ПИК! Георги Марков: Миграцията на ножа, третият пол и цензурата доведоха до патриотичния завой в Европа
ЧАС ПИК
Оланд заплаши със санкции страните от Източна Европа заради несъгласието им с квотите
3154
на 23.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Франсоа Оланд предложи страните, които се съпротивляват на квотната система за разпределение на мигрантите, да бъдат изправени пред санкции, съобщи „Европейская Правда“.
препоръчано
„В ЕС съществуват правила. Когато не се спазват правилата на конкуренция или пакта за стабилност, се налагат санкции.
По този начин, тези страни сами се поставят в позиция, в която това, което получават от Европейския съюз, ще престане да е на разположение“, каза той.
Оланд подчерта, че „не е възможно да се изисква подкрепата на Европа, но да се отказва солидарност с нея“. „Когато влезем в ЕС, това носи не е само ползи, а и споделена отговорност“, каза френският държавен глава.
свързани новини
Оланд: Ние ще покажем, че можем да се справим с бежанската криза
2809
на 23.09.2015


