ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Елисейския дворец започна срещата между президента Франсоа Оланд и германския канцлер Ангела Меркел.
препоръчано
Двамата държавници и придружаващите ги лица обсъждат ситуацията след референдума в Гърция, на който бяха отхвърлени непоносимите условия на международните кредитори по изплащането на гръцкия държавен дълг.
По-рано днес Меркел проведе телефонен разговор с гръцки премиер Алексис Ципрас и подчерта, че очаква от Атина нови предложения по бъдеща сделка за дълга. На свой ред Франсоа Оланд разговаря с гръцкия си колега Прокопис Павлопулос.
Лидери на ДНР и ЛНР с призив към Обама, Меркел и Оланд
5402
на 02.07.2015


