ГОРЕЩО
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Франсоа Оланд изрази разочарованието си от бавния напредък за дълговата криза в Гърция, като призова за "незабавно" споразумение.
препоръчано
"Нека да е ясно, споразумението трябва да дойде веднага", заяви Оланд, пристигайки в южния град Лион на конференция за изменението на климата. "От дълго време говорим за това споразумение. То трябва да се случи сега", заяви президентът. /АФП
Тръмп: САЩ настояват за продължаване на преговорите с Иран
709
преди 4 минути
Древни бронзови монети бяха открити по време на разкопки в Южен Казахстан
975
преди 6 минути
В Каталуния се подготвят за най-силната буря за последните 15 години
1711
преди 12 минути


