ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Убийства, мъчения, изнасилвания, принудителни аборти и гладна смърт. Това са само част от престъпленията, извършвани в Северна Корея подконтрола на лидера Ким Чен Ун, се казва в доклад на ООН, според който става дума за престъпления срещу човечеството.
препоръчано
“Мащабността и естеството на тези нарушения разкриват държава без аналог в съвременния свят”, заяви комисията на ООН за разследване, пише "24 часа".
В свидетелски показания се говори за жена, принудена от властите да удави новороденото си бебе в река, за деца, гладуващи още от раждането си, и за цели семейства, измъчвани, защото гледали чуждестранни сапунени сериали. Пхенян отхвърли категорично доклада.
Обявявиха номинациите за "Златен глобус"
1356
преди 8 минути
ЕС нападна Илон Мъск, правел безумни изявления
8813
преди 2 часа


