ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
Балкани
ООН: И Македония, и Гърция се ангажират да намерят решение за спора с името
7592
на 25.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Посредникът на ООН за спора с името между Македония и Гърция Матю Нимиц заяви след срещата на външните министри на двете страни Никола Димитров и Никос Кодзиас, че дискусията е била интензивна и че двете страни показват взаимно уважение, предава македонската медия „Алсат-М“, цитиран от "Фокус".
препоръчано
„Двете страни са поели ангажимент да постигнат решение и процесът ще продължи през следващите седмици“, ззаяви Нимиц след срещата, която се състоя във виенската канцелария на ООН.
Министрите Димитров и Кодзиас не дадоха изявления на медиите след срещата.


