ГОРЕЩО
Александър Йорданов: Инициаторите на декемврийските протести не си падат по мисленето и сега ручат жабетата
Майката на Ирина Диамант спретна див скандал в банков офис - клиенти и служители се хванаха за главата
Ще сбъдне ли Илияна Йотова пророчеството на Ванга?
ТУРБУЛЕНЦИЯ: Радан Кънев стяга редиците в ДБ, прибира Ивайло Мирчев от прожекторите
САМО В ПИК И "РЕТРО": Васко Василев на шопинг във ВИП бутиците край "Шератон" (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ООН поиска от международната общност в петък да осигури 1,6 милиарда долара, за да осигури хуманитарна помощ на 21 милиона души в опустошения от войната Йемен, като предупреди за „предстояща катастрофа“, съобщи агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
По думите на официалния говорител на организацията Йенс Ларке, парите са нужни за „постоянно увеличаващите се хуманитарни нужди в Йемен“ до края на 2015 година.
Според него, повече от „21 милиона души, или 80 % от популацията, се нуждае от някаква форма на хуманитарна помощ и/или защита“.
препоръчано
свързани новини
Водачът на "Ал Кайда" в Йемен е атакуван миналата седмица с дрон
8335
на 16.06.2015
Епидемията от ебола в ДР Конго се разраства
1568
преди 11 минути
Украйна временно спира износа си
5634
преди 1 часа


