ГОРЕЩО
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Харалан Александров с УБИЙСТВЕНА ДИАГНОЗА за Радев: Държи като лидер на опозиционна партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 2 500 тона силно опасен химикал ще бъде транспортиран от бившия завод „Полимери" в Девня, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Акцията започва днес по обед при засилени мерки за сигурност.
Уведомени са полицията и пожарната, а прехвърлянето на отровното вещество трихлоретан се извършва от френска специализирана фирма.
Веществото ще бъде източено с помпи и прехвърлено в автоцистрени, които да го пренесат за утилизиране във френски завод.
Заради изтичане на опасния химикал в началото на миналата година в Девня бе обявено частично бедствено положение.
Кюстендил светна с нови LED лампи
7903
преди 4 часа
Родопската теснолинейка е с ново разписание
6953
преди 6 часа
Откриха уникална находка в Русокастро
15790
преди 10 часа


