ГОРЕЩО
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Огромни опашки от чакащи автомобили са се извили на граничния пункт Кулата в първия почивен ден на май, предаде кореспондентът на БГНЕС от региона.
препоръчано
Хиляди българи по традиция използват майските празници, за да посетят южната ни съседка Гърция. Тя ги привлича със спокойните и чисти плажове и води на Бяло море, както и със забележителностите на Солун и околностите му. Расте и броят на българите, които предпочитат да отидат на островите, като най-предпочитана дестинация е Корфу или Тасос.
Тази година, за разлика от предходните се събират по-малко почивни дни и те не се сливат с 6 май, но това не е пречка за желаещите да отдъхнат. Доказват го и дългите опашки пред Кулата.
свързани новини
Завърна се у нас първата белошипа ветрушка
2226
преди 24 минути
Прогнозират цена на агнешкото от 14-16 евро за кило
3241
преди 1 часа


