ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
Деница Сачева поиска шефовете на БТВ да кажат наистина ли Цънцарова е уволнена и защо
ГОРЕЩА ТЕМА! Депутатите от ДПС-Ново начало поискаха твърди мерки от институциите срещу спекулантите
"Топлофикация Перник" възстанови топлоподаването
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството определи второстепенните разпоредители с бюджет към председателя на Националния статистически институт.
препоръчано
Това са 24-мата директори на териториални статистически бюра в страната, съобщиха от Министерски съвет.
Приемането на акта се налага поради преструктурирането на НСИ – териториалните статистически бюра в Благоевград, Кюстендил, Перник, Софийска област и София се преобразуват в едно (ТСБ – Югозапад) със седалище в София.
200 000 декларации са изпратени в НАП по електронен път
5190
на 26.03.2015


