ГОРЕЩО
ПИК TV! Радев: Съветвам хората, които късаха ризи за "Боташ" да си намерят нова опорка за атака срещу мен и правителството (ВИДЕО)
Делян Пеевски: Подкрепяме постигнатото замразяване на договора с "Боташ"
Дафовска след катастрофата на "Тракия": "Добре съм, бъдете здрави!"
СВЕТОВНИ МЕТЕОРОЛОЗИ АЛАРМИРАТ: Мощен климатичен феномен удря с екстремни горещини, суши и наводнения
Докато Демерджиев се пеняви срещу Десислава Атанасова и върши незаконни набези, в държавата настана хаос и напрежение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят Пламен Орешарски ще присъства на църковните чествания във връзка с отбелязването на празника „Успение Богородично“ в Троянския ставропигиален манастир на 15 август. Това съобщиха от правителствената информационна служба.
препоръчано
Премиерът ще извърши поклонение пред Чудотворната икона „Св. Богородица – Троеручица“ и ще се включи в Литийното шествие, предвождано от Негово Светейшество Българския патриарх Неофит. Министър-председателят ще присъства и на тържествения водосвет.
След края на църковните чествания премиерът Пламен Орешарски ще се срещне с Негово Светейшество Българския патриарх Неофит.


