BG EN

Орешарски не предложи шеф на ДАНС, отлага се „евентуално за утре“

ЧАС ПИК

Орешарски не предложи шеф на ДАНС, отлага се „евентуално за утре“

4265
на 18.07.2013
Орешарски не предложи шеф на ДАНС, отлага се „евентуално за утре“

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пламен Орешарски не е внесъл предложение за председател на ДАНС. Това съобщи от трибуната на парламента председателят на Народното събрание Михаил Миков. Точката за избор на шеф на структурата беше първа в дневния ред за четвъртък. Поради липса на предложение обаче тя се отлага „евентуално за утре“, по думите на Миков.

препоръчано

В кулоарите на парламента се коментира, че Орешарски не е внесъл предложението, за да не се скандализира множеството около парламента, което се очаква днес да е най-голямо.

Другата версия е, че премиерът ще играе роля на недоволен след изслушването на двамата номинирани от него – Владимир Писанчев и Недялко Недялков. По процедура Орешарски трябва да предложи само един от двамата.

Преди минути репортери в парламента коментираха, че в деловодството на НС вече е внесено предложението, но това към момента е неофициална информация.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИНТРИГА! Йотова призна за спорове назад във времето с Радев: Ако иска да запазим добрите си отношения нататък, по-добре всеки да взима решенията си самостоятелно (ВИДЕО) ИНТРИГА! Йотова призна за спорове назад във времето с Радев: Ако иска да запазим добрите си отношения нататък, по-добре всеки да взима решенията си самостоятелно (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК