BG EN

Орлин Горанов: Все още не влизам в интернет и живея прекрасно

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Орлин Горанов: Все още не влизам в интернет и живея прекрасно

75867
на 29.12.2024
Орлин Горанов: Все още не влизам в интернет и живея прекрасно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Естрадната легенда Орлин Горанов изпраща една много важна година. Отбеляза своите 50 години на сцена с грандиозен концерт, убедителен беше и като експерт в "Пееш или лъжеш". За новините предизвикателства, традициите на рождество и голямата годишна равносметка - разказва самият той в "Събуди се".

препоръчано

''Тайната се крие в по-честата комуникация, да не се притесняваме от това дали човекът е много симпатичен или интелигентен. Всичко е въпрос на отношение - всеки има своите талант, плюсове, цветна аура. Все още не влизам в интернет и живея прекрасно. Ние, от по-старото поколение предпочитаме контакта лице в лице, да усетиш реакциите. Това е красотата на живота - да сме по-често заедно", смята певецът.

По думите му декември е най-хубавият месец. "Страшно много приятели празнуват, съпругата ми има рожден ден. Изпращам хубава година, благодарен съм за всички, застанали зад проекта "Магия". През май 2025 г. също готвим интересен проект. Не спираме да ровим в океаните, наречени изкуство и музика. Това би могло да ни направи по-добри и щастливи, да виждаме света с по-цветни очи. Нека 2025 г. да е мирна, благословена, да отворим душичките и сърцата си за магията около нас, тя се случва ежесекундно. Да бъдем заедно като общество", призова още той.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК