BG EN

Орлин Старокин се отдалечава от "Левски"

Футбол

Орлин Старокин се отдалечава от "Левски"

13079
на 05.06.2015
Орлин Старокин се отдалечава от Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Спряганият за завръщане в "Левски" Орлин Старокин все повече се отдалечава от "Герена". Причината е, че универсалният футболист има голям шанс отново да заиграе зад граница. През миналата година той се подвизава в казахстанския Иртиш, а след това носи и екипа на Локомотив (София). Според информациите, в момента Старокин води преговори с друг клуб от чужбина.

Иначе в сряда играчът имаше среща със спортния директор на "Левски" Георги Иванов. Двамата проведоха разговор, в който се разбраха да отложат завръщането на Орлин в клуба. Футболистът поиска срок до 20 юни, за да даде окончателен отговор на "сините". По всичко личи обаче, че той ще бъде отрицателен.

препоръчано

 

"7 дни спорт"

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК