BG EN

Оросяват улиците в Монтана заради високите температури

Региони

Оросяват улиците в Монтана заради високите температури

2963
на 30.07.2021
Оросяват улиците в Монтана заради високите температури
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заради високите температури в последните дни в Монтана оросяват улиците в сутрешните часове, съобщиха от Общинската администрация.

препоръчано

Пред сградата на Общината се раздава и минерална вода за жителите и гостите на града.

Ако температурите продължават да се покачват, от общината обмислят промяна на работното време.

"Ще се започва работа по-рано и ще има почивка между 14 и 17 часа, когато температурите са екстремни. До края на седмицата се очакват 40 градуса", коментира кметът на Община Монтана Златко Живков.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК