ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Луис Ортис заяви, че е готов в следващия си бой да се срещне с Тайсън Фюри, Владимир Кличко или Дионтей Уайлдър. В събота кубинският боксьор нокаутира американеца Брайънт Дженингс в седмия рунд и защити титлата си "временен" шампион на Световната боксова асоциация (WBA) в тежка категория.
препоръчано
Боят се проведе във Верона, САЩ и в него левичарят Ортис записа 24-ата си победа от също толкова мачове и 21-а с нокаут. За Дженингс поражението е второ в 21 мача. "Не ме вълнува кой ще е следващият ми съперник. Това може да е Фюри, Кличко или Уайлдър. Просто искам да се бия с най-добрия. Каня всеки един от тях на ринга, за да се изправи срещу мен", каза Ортис, цитиран от Boxingscene.
свързани новини
Ортис нокаутира Дженингс в седмия рунд
5161
на 20.12.2015
Златно момиче и актьор с приказна сватба в Милано
66437
на 22.06.2026
Колоездачна обиколка затваря тези пътища
18581
на 18.06.2026


