ГОРЕЩО
ГРЪМ И МЪЛНИИ В НС! Поискаха от Асен Василев да си плати софрата в Министерството на финансите и след това да говори за бюджет: Някои хора лъжат повече от византийски търговци на Капълъ Чарши (ВИДЕО)
Нов обрат и Аржентина е на финал!
СУПЕР ЕКШЪН В ПИК TV! Колтуклиева хвана натясно депутатка на Ивайло Мирчев. Ето как реагира Стела Николов на въпрос бил ли е баща й от ДС (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ)
Кънчо Стойчев РАЗЧЕТЕ хода на Радев с Коалицията на желаещите: Българският интерес в момента е такъв, позицията е правилна, това е призив за мир
Проф. Михаил Константинов ЗАХАПА Демерджиев заради напъните му да се занимава с машините за гласуване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Светият синод освободи от длъжност шефа на църковните имоти Митко Секулов заради несправяне с работата, пише "24 часа".
препоръчано
Засега с тях ще се разпорежда Върховният църковен съвет. Това е най-важното решение, което Светият синод взема през първата седмица от лятната си сесия. Секулов е бил много близък до Варненския митрополит Кирил, но решението е взето в отсъствието на владиката, който днес е рожденик.


