ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осем души бяха откарани по спешност в болница, след като „химическо вещество“ в британски нощен клуб принуди хората да „се борят да дишат“, съобщи "Мирър".
препоръчано
Полицията е била извикана в ранните часове заради нападение в клуба "Pop Works" в Донкастър, Южен Йоркшир.
Около шестдесет души бяха евакуирани.
„Охраната крещеше на всички да се махат", заяви една от пострадалите.
„Никога не съм виждала подобно нещо, всички само кашляха и кихаха и се мъчеха да дишат. Беше наистина страховито, ако трябва да бъда честна", добави тя.
свързани новини
Полицията в Южен Йоркшир съобщи: „Провеждаме разследване на изпускане на химическо вещество в нощно заведение в центъра на град Донкастър.
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
144545
преди 7 часа
Стрелба в търговски център в Осло, има задържан
5405
преди 7 часа


