ГОРЕЩО
Арестуваха съпругата на един от "Калашниците" за заплахи към свидетелка по делото
ШОУ В НС! Подиграха жестоко Венко Сабрутев - патосът му бил в погребален стил като на служител от плевенски обреден дом (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ПИК TV! Експертът Богдан Милчев с горещ коментар как да се сложи край на убийствата по пътищата: Министър Демерджиев е много вреден с това, което прави в момента. Иска да е мъжкар, но не може (ВИДЕО)
ПИК TV! Бившият министър Даниела Везиева: Имаме бюджет на предпазливия реализъм. Защото ще се изпълнява 5 месеца (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Червено долно бельо колкото човешки ръст бе окачено на пилона с националния флаг над Пражкия град, резиденцията на чешкия президент.
препоръчано
Инцидентът бе потвърден от президентски говорител Иржи Овчачек. Извършителите са арестувани, те искали да изразят протест срещу политика на държавния глава Милош Земан. Те са от многократно нарушаващо закона обединение на непризнатите дейци на чешкото изкуство "Зтоховен".
Заплашват ги дъги години затвор заради оскверняване на символа на чешката държавност. Започнало е разследване как хулиганите са успяли да стигнат до покрива на охраняваната резиденция и оттам да спуснат бельото на мястото на националния флаг.
свързани новини
Оскверниха мюсюлмански гробове в Дания
14661
на 02.09.2015
Откриха човешки останки в комина на училище
1615
преди 5 минути
Япония повишава петкратно таксите за издаване на визи
5237
преди 1 часа
Пожар избухна в жилищна сграда в Антверпен, има загинали (ВИДЕО)
6164
преди 2 часа


