ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат Лаута. Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Иту. Те са изразили желание да бъдат продадени.
Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията.
От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са започнати и техните мениджъри.
Както е известно, в момента върви одит на Локо Пловдив за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на “Лаута“ за последното дерби с Ботев, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски.


