ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дете на година и девет месеца е в кома след нанесен жесток побой от жената, която го е осиновила. То е настанено в университетската болница "Св. Георги" в Пловдив с опасност за живота.
препоръчано
Детето е осиновено от 1 година, наблюдавани са многократно за този период. Всички посещения не показват нещо притеснително, тя сама е отглеждала детето. Това заяви пред БНТ Надя Танева – директор на Дирекция „Социално подпомагане“ в Пловдив.
Заключението е с доста висока оценка, че жената е можело да бъде осиновител. Към момента нямаме отговор защо се е отключила агресията в нея. За голямо съжаление, детето е в доста тежко състояние, допълни
Надя Танева.
свързани новини
Арестуваха приемната майка на детето, изпаднало в кома след побой
13662
на 27.09.2022
В ПЛОВДИВСКА БОЛНИЦА: Бебе лежи в кома след побой
11690
на 26.09.2022
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
6916
преди 5 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
10338
преди 6 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
12228
преди 6 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
7680
преди 6 часа


