ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
59-годишният Васил Стайков от маджаровското с. Сеноклас преди дни е задържан за убийството на родната си майка. Днес хасковският окръжен съд определи мярка за неотклонение задържане под стража за Веселин обвинен в убийството на 80-годишната си майка по особено жесток начин в хасковското село Сеноклас.
препоръчано
Убийството на 80-годишната баба Гира станало през нощта срещу 20 май. Старицата е била с черепно-мозъчна травма, гръдна травма и пречупен гръбнак. След убийството е сложена в чувал и изхвърлена в храсти зад дома й.


