BG EN

Осъдиха наш шизофреник в Испания

ХИТ СВЯТ

Осъдиха наш шизофреник в Испания

2555
на 28.02.2013
Осъдиха наш шизофреник в Испания
Автор:   Милан Николов
Страдащият от параноидална шизофрения български гражданин Деян Валентинов Деянов бе осъден в четвъртък на 20 години престой в психиатрична клиника за лишени от свобода. Освен това съдът на остров Тенерифе определи 29-годишният мъж, страдащ от тежка зависимост от кокаин и LSD, да изплати 100 000 евро на двете дъщери на 60-годишната британска пенсионерка, която уби по особено жесток начин преди две години. Вината му за убийството и обезглавяването на Дженифър Милс-Уестли бе призната преди няколко дни, а днес бе определено и наказанието. Дъщерите на Милс-Уестли настояха за разследване в няколко държави как е било позволено българинът да бъде пуснат на свобода от клиниките, в които се лекувал, включително в Уелс и Испания, и да бъде оставен месеци наред да живее бездомен на остров Тенерифе.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК