BG EN

Осъдиха на три години „лишаване от свобода“ мъж от Ямбол, разпространявал наркотици

Темида

Осъдиха на три години „лишаване от свобода“ мъж от Ямбол, разпространявал наркотици

3601
на 06.02.2016
Осъдиха на три години „лишаване от свобода“ мъж от Ямбол, разпространявал наркотици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Осъдиха на три години „лишаване от свобода“ мъж от Ямбол, който произвеждал наркотични вещества с цел разпространението им, съобщиха от пресцентъра на Апелативна прокуратура – Бургас.

препоръчано

Върховният касационен съд потвърди Решение на Апелативен съд- Бургас, с което е потвърдена осъдителна присъда на Окръжен съд-Ямбол и определи окончателно наказание от 3 години „лишаване от свобода“ на Костадин Ганев.

Той е осъден за това, че от 05.12.2014г. до 06.12.2014г. включително, в условията на продължавано престъпление, в обитавано от него жилище в Ямбол, без надлежно разрешително произвел и държал с цел разпространение високорисково наркотично вещество метамфетамин, като разпространил част от него на други хора. Със същата присъда Ганев е признат за виновен и в това, че е държал прекурсор, с цел производство и разпространение на метамфетамин.

Признат за виновен е и затова, че по същото време и на същото място 39-годишният мъж е държал високорисково наркотично вещество /марихуана/. Ганев ще трябва да изтърпи наказанието си при първоначален „строг“ режим в затвор.

С присъдата на Ганев е наложена глоба в размер на 20 000лв. Решението на Върховния касационен съд е окончателно.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК