BG EN

Осъдиха трима мними куриери

Темида

Осъдиха трима мними куриери

3491
на 02.12.2015
Осъдиха трима мними куриери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима мними куриери бяха осъдени за телефонна измама. На 5 октомври Димитър, Емилиан и Софка се представили пред възрастна жена за служители на куриерска фирма и и обяснили, че е получила колет с билки и лекарства, изпратени от сина на нейна позната в чужбина. 

препоръчано

За пратката бабата първо трябвало да даде 3664 лв. След като казала, че няма толкова пари обаче, куриерите свалили цената на 2000 лв. Жената дала парите без нищо да заподозре, а след като разбрала, че е излъгана, подала жалба в полицията. 

свързани новини

Двама от измамниците, Димитър и Софка получиха от съда съответно 2 и 1 година лишаване от свобода, но условно. Третият от „престъпното трио”, Емилиан В. обаче ще лежи 11 месеца в затвора при строг режим. От прокуратурата съобщават, че присъдата не подлежи на обжалване и Емилиан вече е откаран към затвора в Ловеч.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК