BG EN

Осъдиха французин, планирал атентат по време на Евро 2016

СВЕТЪТ ДНЕС

Осъдиха французин, планирал атентат по време на Евро 2016

4401
на 21.05.2018
Осъдиха французин, планирал атентат по време на Евро 2016
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френски гражданин бе осъден на шест години затвор от украински съд, заради планиране на терористична атака по време на мач от Европейското първенство по футбол във Франция пред две години, съобщава БГНЕС.

препоръчано

27-годишният французин получава присъдата заради "притежание на незаконни оръжия, амуниции и експлозиви, с които смятал да извърши терористична атака на френска земя", заяви говорителката на украинската прокуратура Наталия Муракевич.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК