ГОРЕЩО
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
Опасна катастрофа между два трамвая в София (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два кризисни центъра за бездомни хора отварят врати в столицата днес, съобщи Нова телевизия. Те се намират в блок 31 А и блок 48 в квартал "Захарна фабрика". В приютите хората, останали без покрив, ще получават подслон и топла храна.
Капацитетът на центровете е 170 души, ще работят от 18 часа вечер до 10 сутринта до края на март. Няма да се допускат тежко болни, хора, употребили алкохол и лица, които се издирват от МВР. Подобни центрове има и в Пловдив, Варна и Бургас.
препоръчано
Ето всички решения от днес на кабинета "Радев"
1524
преди 5 минути
След еуфорията през 2025 г., цените на селските имоти започват да падат
3622
преди 21 минути
Асен Тутеков ще е и.ф председател на Държавна агенция „Разузнаване“
3643
преди 23 минути


