ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Плажните ивици в Бургас ще са достъпни от днес, съобщиха от Община Бургас.
препоръчано
Преди това обаче ще има заседание на Общинският кризисен щаб, а след неговия край ще бъдат оповестени и какви ще са конкретни условия, при които да се влиза в Морската градина и в градските паркове.
Когато решението бъде прецизирано, ще бъдат поставени стикери, указващи еднопосочност на движението. Има готовност и за поставянето на указателни табели при входовете и изходите на Морската градина.
Със заповед на здравния министър от неделя беше разрешено да се отворят паркове и градини при определени условия за деца и придружаващите ги възрастни.
свързани новини
ПЪРВО В ПИК: Пуснаха разходките в парковете
53450
на 26.04.2020
Затвориха Троян-Кърнаре за коли и камиони
4879
преди 1 часа
В община Левски е ден на траур заради катастрофа с две жертви
9191
преди 2 часа
Пуснаха камионите през Рожен и по пътя Девин-Кричим
5062
преди 2 часа
Зимата връхлетя Смолянско, пътната обстановка е усложнена
18318
преди 5 часа


