BG EN

Отвориха магазин за марихуана

Америка

Отвориха магазин за марихуана

8486
на 01.01.2014
Отвориха магазин за марихуана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първият магазин за марихуана за развлечение в САЩ беше отворен днес в щата Колорадо, съобщи Асошиейтед прес. С това беше поставено началото на експеримент, който ще бъде внимателно наблюдаван по света. Активисти се надяват да докажат, че узаконяването е по-добра алтернатива от скъпата война, водена от Америка срещу наркотиците.

препоръчано

Скептици се тревожат, че мярката ще направи марихуаната по-широко достъпна за младежите, въпреки че според закона наркотикът може да се продава само на лица, навършили 21 години. Избирателите в Колорадо одобриха през 2012 г. узаконяването на марихуаната. Планира се от средата на 2014 г. употребата и продажбата на наркотика да стане законна и в щата Вашингтон.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК