BG EN

Отврат! Мъж уби партньорката си по време на секс, вдъхновен от роман

Бомба

Отврат! Мъж уби партньорката си по време на секс, вдъхновен от роман

12182
на 24.12.2013
Отврат! Мъж уби партньорката си по време на секс, вдъхновен от роман
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Швейцария 31-годишен мъж изтезава и умъртви приятелката си по време на садомазо секс, съобщи The Local.

препоръчано

Идеите за сексуалните си фантазии мъжът получил след като прочел еротичния бестселър „50 нюанса сиво” на писателката Е. Л. Джеймс. Той предложил на 28-годишна германка, с която се запознал по интернет, да приложат еротичните фантазии и тя се съгласила.

Двамата започнали да се забавляват, но очевидно отишли твърде далеч. На следствието швейцарецът твърдял, че именно германката била инициатор на садомазо практиките, които довели до смъртта й.

Въпреки това той ще застане пред съда с обвинение в непредумишлено убийство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Без Радев на консултациите на Прогресивна България при Йотова. Президентът размаха пръст на Гюров и компания заради галопиращите цени (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Без Радев на консултациите на "Прогресивна България" при Йотова. Президентът размаха пръст на Гюров и компания заради галопиращите цени (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК