BG EN

ОТИВА ЛИ СИ ЛЯТОТО: Слънчев ден над цялата страна, от запад следобед идат дъжд и хладно време

ГОРЕЩО
Акценти

ОТИВА ЛИ СИ ЛЯТОТО: Слънчев ден над цялата страна, от запад следобед идат дъжд и хладно време

19664
на 14.09.2023
ОТИВА ЛИ СИ ЛЯТОТО: Слънчев ден над цялата страна, от запад следобед идат дъжд и хладно време
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес ще бъде слънчево, с временни увеличения на облачността, отначало висока, но след обяд над западната половина от страната ще се развива купеста и до полунощ на отделни места там ще превали и прегърми. Вятърът в повечено райони ще се ориентира от северозапад и ще е слаб до умерен, в Източна България ще продължи да духа умерен от югоизток. Максималните температури ще са между 30° и 35°, в София - около 30°. 

препоръчано

В планините облачността ще е разкъсана, предимно висока. След обяд главно над масивите от Западна България ще се развива купеста облачност, ще превали и прегърми. Ще духа до умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 24°, на 2000 метра - около 18°.

По Черноморието ще бъде слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността. Ще духа до умерен югоизточен вятър. Максималните температури ще са 24°-27°. Температурата на морската вода е 24°-25°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 май - Телците да очакват финансови проблеми, Скорпионите да се оставят в ръцете на Съдбата САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 май - Телците да очакват финансови проблеми, Скорпионите да се оставят в ръцете на Съдбата
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Георги Марков: Излизането на ДПС-НОВО НАЧАЛО от АЛДЕ беше много добър ход на Пеевски! Той иска да работи за хората, а не за мигрантите и за гей браковете (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Георги Марков: Излизането на ДПС-НОВО НАЧАЛО от АЛДЕ беше много добър ход на Пеевски! Той иска да работи за хората, а не за мигрантите и за гей браковете (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
hot
най-четени новини в момента
Сега
19544
четат ПИК