ГОРЕЩО
ШОКИРАЩ РАЗКАЗ! Свидетел на касапницата на "Тракия": Един човек ми каза: Недей да ходиш, момче, децата са размазани, не гледай, много е зле положението
ЗАНУЛИ ГИ! Костадин Проданов НАСОЛИ опозицията за критикарството им към бюджета: Безпрецедентен хор от неверни твърдения, жонглиране с проценти и фалшиви апокалиптични прогнози
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдът не уважи искането на Октай Енимехмедов за това Ахмед Доган да бъде призован за свидетел на следващото заседание, съобщи Фокус.
препоръчано
Съдът намира, че не са налице основания за промяна на решението на съда по отношение на разпита на свидетеля Ахмед Доган, предвид факта, че е наблюдавал деянието от най-близко разстояние.
Съдът посочи, че са разпитани свидетели, които са били на достатъчно близко разстояние, а също така, че има достатъчно записи от камери, на които е видно деянието. С разпита на този свидетел няма да се извлекат допълнителни факти, е становището на съда.


