ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Японската полиция издирва 50-каратов диамант на стойност 1,6 милиона евро, който беше откраднат в токийското предградие Йокохама по време на бижутерско изложение, предава Франс прес.
препоръчано
"Диамантът е оценен на 200 милиона йени. Изглежда е бил откраднат от витрината, където е бил изложен", заяви говорител на полицията.
Редкият експонат бил предоставен от японска компания в изложбения център "Пасифико" в предградието на Токио. Кражбата била установена в края на работния ден от служител, който констатирал също, че витрината не е била затворена. А само час преди това, скъпоценният камък си е бил на мястото.
Ким Чен-ун тества пистолети заедно с дъщеря си във фабрика за боеприпаси
10711
преди 4 часа
Земетресение с магнитуд 6.1 по Рихтер разтърси остров Тонга
9138
на 08.03.2026
Синхуа: Китай призовава за незабавно прекратяване на огъня в Близкия изток
10287
на 08.03.2026
ВПЕЧАТЛЯВАЩО: Китай строи едновременно 37 ядрени блока
11593
на 08.03.2026


