BG EN

Откраднаха златни накити и телефон от дома на 69-годишен мъж в Китанчево

Крими

Откраднаха златни накити и телефон от дома на 69-годишен мъж в Китанчево

9869
на 14.11.2025
Откраднаха златни накити и телефон от дома на 69-годишен мъж в Китанчево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откраднаха телефон и бижута от дома на 69-годишен мъж.

препоръчано

Сигнал за домова кражба е подаден около 15.30 часа на 13 ноември в РУ-Исперих. 69-годишен мъж от село Китанчево съобщил, че за времето от 12 октомври до 13 ноември от къщата му изчезнали златни накити – обеци, три гривни и два ланеца, мобилен телефон и други вещи.

Нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е започната проверка за извършено престъпление.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК