BG EN

Откриват учение „Ответен удар 16“ на Сухопътните войски на България и САЩ

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Откриват учение „Ответен удар 16“ на Сухопътните войски на България и САЩ

4083
на 10.04.2016
Откриват учение „Ответен удар 16“ на Сухопътните войски на България и САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на отбраната Николай Ненчев и началникът на отбраната генерал-лейтенант Константин Попов ще присъстват в понеделник, 11 април, на откриването на тактическо учение „Ответен удар 16“ с участието на военнослужещи от българските и американските Сухопътни войски. Учението за сертифициране на Моторизирана пехотна батальонна група ще се проведе от 11 до 21 април на Учебен полигон „Ново село“, съобщиха от МО.

препоръчано

Моторизираната пехотна батальонна група от състава на Сухопътните войски на Република България е сформирана и подготвена от 2-ра механизирана бригада, усилена с формирования за специални сили, танкови формирования, защита на силите, противовъздушни, психологически операции, разузнаване, гражданско-военно сътрудничество, логистично осигуряване, военна полиция, ВВС и ВМА. Сертификацията на батальонната група ще се проведе от 19 до 21 април 2016 г. На церемонията по откриването на тактическо учение „Ответен удар 16“ е поканен да присъства и министър-председателят Бойко Борисов. 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК