ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американски и турски учени са установили една от възможните причини за това, някои хора да предпочитат да заспиват по-късно и да не обичат ранното ставане, съобщава Ню Сайънтист.
препоръчано
Исдледователите смятат, че промяната във времето на съня е свързана с мутация в гена CRY1, свързан с регулирането на човешкия ритъм.
По мнението на учените, тази разновидност на единица за насрледственост отговаря за проблемите със съня на около 1,3 процента от населението в Европа в момента.
Хора с мутации в CRY1 трябва да се придържат към стандартен дневен режим, съветват специалистите.
Превод и редакция: ПИК
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
43294
преди 15 часа
МАЛКИ ТАЙНИ: Яжте киви всеки ден за здрава и еластична кожа
5131
на 08.12.2025


