BG EN

Открит гей стана шеф на испанското МВР

СВЕТЪТ ДНЕС

Открит гей стана шеф на испанското МВР

9574
на 07.06.2018
Открит гей стана шеф на испанското МВР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откритият гей Фернандо Гранде Марласка стана испански министър на вътрешните работи, предаде Би Би Си.

препоръчано

Днес новият кабинет на социалиста Педро Санчес положи клетва пред държавния глава на иберийската страна – крал Фелипе VI. Новото правителство в Мадрид освен, че за пръв път включи хомосексуалист постави още един рекорд.

Органът на изпълнителната власт е доминиран от жени. Премиерът назначи 11 дами в 17-членния Министерски съвет. С назначенията испанското правителството стана най-феминисткото в Европейския съюз след Франция и Швеция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК