BG EN

Откриха Брегови център за управление на корабоплаването във Варна

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Откриха Брегови център за управление на корабоплаването във Варна

9900
на 15.08.2015
Откриха Брегови център за управление на корабоплаването във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят Бойко Борисов и министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски откриха бреговия център за управление на корабоплаването в град Варна, предаде кореспондентът на БГНЕС от черноморската ни столица. Изграждането на бреговия център е част от дейностите по проект "Информационна система за управление трафика на плавателни съдове (VTMIS) - фаза 3".

препоръчано

Проектът се осъществява със съфинансиране от Европейския фонд за регионално развитие, чрез Оперативна програма "Транспорт" 2007-2013.г., по приоритетна ос 4 "Подобряване на корабоплаването по морските и вътрешните водни пътища". Общата стойност на проекта е близо 40 млн. лева, а изграждането на двата брегови центъра във Варна и Бургас възлиза на почти 4 млн. лева. 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК