ГОРЕЩО
Арестуваха влогъра Стоян Колев
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПЪРВА РОКАДА В КАБИНЕТА "РАДЕВ": Уволниха зам.-министъра на екологията Атанас Костадинов
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
Гюров и Кандев разпалиха фантазията на Виктор Димчев: Това да не е просто любов? (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
67-годишен българин, издирван от няколко дни, беше открит тази сутрин мъртъв в гръцката част на река Места близо до град Ксанти, съобщи Гръцката телеграфна агенция.
препоръчано
Българският гражданин, заедно с група приятели, били на риба по поречието на реката в Гърция. Мъжът се опитал да премине през водата и изчезнал от погледа на приятелите си. Те уведомили властите. От четвъртък в издирването му се включили 11 гръцки пожарникари с 5 пожарни.
До аутопсията няма да е ясна точната причина за кончината на българския гражданин, уточняват гръцките медии.
ТРАГЕДИЯ: Извадиха труп на удавен мъж от язовир "Мандра"
32447
на 05.08.2020


