BG EN

Откриха мъртъв кандидат за депутат

ЧАС ПИК

Откриха мъртъв кандидат за депутат

11079
на 08.04.2015
Откриха мъртъв кандидат за депутат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Номиниран за кандидат-депутат на управляващата Партия на справедливостта и развитието (ПСР) в Турция, беше открит мъртъв в хотел в столицата Анкара, съобщава в. "Хюриет".

препоръчано

Джелал Айранчъ, който е кандидат на ПСР от източната провинция Бингьол, е бил открит с рана от куршум в областта на главата. Министърът на развитието Джевдет Йълмаз е пристигнал на мястото на инцидента. Вече е започнало разследване за причините за смъртта на Айранчъ.

"Силите за сигурност и прокурорите разследват инцидента, който е наистина ужасен", заяви Йълмаз като допълни, че когато има повече подробности по случилото се ще бъде насрочена пресконференция. Той също така коментира и възможността Айранчъ да се е самоубил, след като е станало ясно, че не е бил вписан като кандидат-депутат от листата на ПСР. "Все още не знаем. Тези предположения могат да бъдат верни, но категорично изявление ще бъде направено щом разследването приключи", каза още министъра.

Смъртта на Айранчъ идва веднага след като всички политически партии в Турция представиха своите списъци с кандидати за предстоящите парламентарни избори в страната през юни. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК