ГОРЕЩО
СУПЕР НОВИНА ПРЕДИ КОЛЕДА: България има одобрение за получаване на 1,465 млрд. евро от ЕК по ПВУ
ОИК-Варна не събра кворум, за да разгледа отстраняването на Благомир Коцев
Партийните ренегати в България са оборотна стока. Да е честит на Румен Радев каратистът Тихомир Атанасов. Гор-чи-во!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Борисов с изненадващо включване - поиска закриването на Антикорупционната комисия и се застъпи за Благомир Коцев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Труп на 56-годишен мъж е открит в маданско село, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Смолян. Около 21.00 часа вчера в село Галище, община Мадан, по пътя от кметството към горната махала е намерен починал 56-годишен мъж от селото.
препоръчано
Първоначални данни за насилствена смърт не са установени. Тялото на починалия е транспортирано в МБАЛ - Смолян за аутопсия. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на Районно управление „Полиция” - Мадан. Извършен е оглед и е образувано досъдебно производство.
Шофьор блъсна 12-годишно момче в Хасково
4931
преди 1 часа
Пиян шофьор без книжка се блъсна в дърво край Севлиево и уби спътника си
11238
преди 18 часа
62-годишен столичанин излезе с АТВ-то си и не се върна, откриха го мъртъв
21071
преди 21 часа


