ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията откри мъртвото тяло на жена близо до язовира в село Винево, съобщи Ангел Цанков от ОД МВР - Хасково, цитиран от БНР.
препоръчано
Водолази продължават да издирват останалите членове на семейството,което снощи е пътувало от село Винево след 22 часа, когато в района е валял облен дъжд. В автомобила са били мъж, жена, тяхната дъщеря и 4-годишната им внучка.
Тази сутрин е открит смачкан лекият автомобил в близост до моста. Съоръжението е полуразрушено от придошлата вода. Кметът на Минерални бани Мюмюн Искендер каза, че общината е кандидатствала два пъти по проекти за ремонт на моста, но така и не е успяла да ги спечели.
Кошмар! Семейство изчезна в пороя край Хасково! Издирват ги!
18394
на 25.04.2014


