ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: ГЕРБ и ДПС се мобилизират, без да влизат в диалог с Радев. Той прави еднолична партия, това е опасно (ВИДЕО)
ВРАЧКА! Настимир Ананиев ПРЕДРЕЧЕ КРАХ на изборите за опълченците от Ларгото и разкри каква оферта е получил от ПП
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски с мълниеносна реакция, след като съдът пусна поредния убиец на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Връчване на проучвателен мандат на ДПС за съставяне на правителство се отлага за неопределено време, съобщиха TV7 и NEWS7, позовавайки се на информация от пресцентъра на президентството.
От прессекретариата на държавния глава не уточниха каква е причината за отлагане на връчването на мандата.
препоръчано
Възможно е това да се дължи на започващия днес Рамазан Байрам - празник, който бележи края на свещения за мюсюлманите месец Рамазан.
ВАЖЕН ПЛЕНУМ НА БСП: Социалистите решават кога ще е Конгресът на партията
4560
преди 35 минути
СВЯТ ДЕН: Тези двама безсребреници вършат чудеса
9855
преди 1 часа


